هزینه انواع هایلایت مو

by هایلایت مو in اکتبر 26, 2019

هایلایت مو یکی از روش هایی است که خانم ها بسیار به آن علاقه مندند و آرایشگر ها این روش رنگ کردن را از گذشته با کلاه و به صورت سوزنی انجام میدادند که به نسبت در حال حاضر بسیار پیشرفت کرده است. در ادامه با روش های جدید رنگ کردن مو به روش هایلات آشنا می شوید.

بسیاری از کاربران از ما درباره هزینه انواع هایلایت مو پرسیده اند که در ادامه مطلب ما به پاسخ این سوال پرداخته ایم.اگر شما میخواهید در مورد هزینه روش های دیگر رنگ کردن نیز اطلاعات داشته باشید پیشنهاد می کنیم از مطالب هزینه انواع آمبره مو  و هزینه انواع سامبره مو استفاده کنید.

انواع هایلایت مو:

 1. هایلایت مو به شیوه نواری
 2. هایلایت مو شیوه فراستد
 3. هایلایت مو شیوه چانک لایت
 4. هایلایت مو شیوه بیبی لایت
 5. هایلایت مو شیوه مش سوزنی
 6. هایلایت مو شیوه بالیاژ
 7. هزینه انواع هایلایت مو

  هزینه انواع هایلایت مو

هزینه انواع هایلایت مو چقدر است؟

در کل قیمت انواع مختلف رنگ مو ثابت نمی باشد و به فاکتورهای متغیر بسیار بستگی دارد. هایلایت مو نیز اینگونه می باشد. در هایلایت مو قیمت بر اساس جنس مواد به کار رفته در هایلایت و همچنین بلندی موها حساب می شود. انا باید بیان کرد که منطقه ای که در آن هایلایت صورت می گیرد نیز در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. ما در زیر میانگین قیمت هایلایت مو را در چهار منطقه شمال، جنوب، شرق و غرب تهران برای شما عزیزان تهیه کرده ایم.

هزینه انواع هایلایت مو:

 1. جنوب تهران
  از 400,000 تا 900,000
 2. شمال تهران
  از 900,000 تا 2,500,000
 3. شرق تهران
  از 800,000 تا 1,900,000
 4. غرب‌ تهران
  از 900,000 تا 2,500,000

 امیدواریم با مطالعه مطالب فوق توانسته باشیم به شما در انتخابی بهتر برای روش رنگ کردن موهایتان کمک کنیم. رنگ مو در چهره تاثیر بسزایی دارد و اگر رنگ مناسب پوست خود را انتخاب کنید بسیار شاداب تر و زیباتر خواهید شد. بنابراین توصیه می شود در انتخاب رنگ موهای خود دقت کنید.

Leave a Reply