هزینه انواع هایلایت مو

by هایلایت مو in آگوست 27, 2019

هایلایت مو یا همان سایه روشن یکی از شیوه های جدید در رنگ کردن موهاست که بانوان بسیاری را به خود جذب کرده است. در هایلایت با توجه به رنگ زمینه موها از همان نوع رنگ ولی چند درجه روشن تر رگه هایی از موها را رنگ می کنند‌. هایلایت اگر به زیبایی و توسط فردی توانگر و ماهر انجام شود، می تواند چهره را بسیار تغییر دهد و سایه های زیبایی را در چهره ایجاد کند. هایلایت مو باید متناسب با رنگ پوست صورت بگیرد تا بتواند پوست را روشن تر کند و چشم ها را بهتر جلوه دهد.

بسیاری از کاربران از ما درباره هزینه هایلایت مو پرسیده اند که در ادامه مطلب ما به پاسخ این سوال پرداخته ایم. اما قبل از آن باید انواع هایلایت مو را به شما معرفی کنیم.

 

انواع هایلایت مو:

 1. هایلایت مو به شیوه نواری
 2. هایلایت مو شیوه فراستد
 3. هایلایت مو شیوه چانک لایت
 4. هایلایت مو شیوه بیبی لایت
 5. هایلایت مو شیوه مش سوزنی
 6. هایلایت مو شیوه بالیاژ

هزینه انواع هایلایت مو چقدر است؟

در کل قیمت انواع مختلف رنگ مو ثابت نمی باشد و به فاکتورهای متغیر بسیار بستگی دارد. هایلایت مو نیز اینگونه می باشد. در هایلایت مو قیمت بر اساس جنس مواد به کار رفته در هایلایت و همچنین بلندی موها حساب می شود. انا باید بیان کرد که منطقه ای که در آن هایلایت صورت می گیرد نیز در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. ما در زیر میانگین قیمت هایلایت مو را در چهار منطقه شمال، جنوب، شرق و غرب تهران برای شما عزیزان تهیه کرده ایم.

هزینه انواع هایلایت مو:

 1. جنوب تهران
  از 100,000 تا 500,000
 2. شمال تهران
  از 500,000 تا 2,000,000
 3. شرق تهران
  از 200,000 تا 1,500,000
 4. غرب‌ تهران
  از 200,000 تا 1,500,000
هزینه انواع هایلایت مو

هزینه انواع هایلایت مو

 

همچنین بخوانید : هزینه انواع لولایت مو

هایلایت مو یا همان سایه روشن یکی از شیوه های جدید در رنگ کردن موهاست که لانوان بسیاری را به خود جذب کرده است. در هایلایت با توجه به رنگ زمینه موها از همان نوع رنگ ولی چند درجه روشن تر رگه هایی از موها را رنگ می کنند‌. هایلایت اگر به زیبایی و توسط فردی توانگر و ماهر انجام شود، می تواند چهره را بسیار تغییر دهد و سایه های زیبایی را در چهره ایجاد کند. هایلایت مو باید متناسب با رنگ پوست صورت بگیرد تا بتواند پوست را روشن تر کند و چشم ها را بهتر جلوه دهد.

بسیاری از کاربران از ما درباره هزینه هایلایت مو پرسیده اند که در ادامه مطلب ما به پاسخ این سوال پرداخته ایم. اما قبل از آن باید انواع هایلایت مو را به شما معرفی کنیم.

با راهنمایی های بالا و معرفی هایلایت مو و انواع آن امیدواریم که شما را به طور مناسبی راهنمایی کرده باشیم. در‌نظر داشته باشید که رنگ کردن مو از هر نوعی کاری بسیار ظریف است و اگر فردی ماهر این کار را به درستی برایتان انجام ندهد، ممکن است به موهایتان صدمه بسیاری وارد شود و نه تنها به آن چیزی که می خواهید دست پیدا نکنید، بلکه لطافت موهای خود را نیز از دست بدهید.

آیا شما رنگ مو کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply